اخبار و گزارش
یکشنبه, 10 خرداد 1394 ساعت 22:44

گفتگوی فارس با مدیر ارشد پروژه کاداستر اراضی کشاورزی استان زنجان

مدیر پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی استان زنجان خبر داد
اجرای پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی در زنجان

مدیر پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی استان زنجان به لزوم همکاری بهره‌برداران با عوامل اجرایی این پروژه در زنجان تاکید کرد.

علیرضا کردلو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به تعیین دقیق مرز و مساحت زمین‌های کشاورزی اظهار داشت: در گذشته تعیین مرز و مساحت دقیق زمین‌های کشاورزی به صورت دقیق انجام نشده است.

وی با بیان اینکه عدم وجود دقیق مساحت‌های زمین‌های کشاورزی باعث ایجاد اختلاف بین کشاورزان می‌شود، تصریح کرد: همچنین دقیق نبودن مرز و مساحت اراضی کشاورزی باعث شده است بهره‌وری در واحد سطح در بخش کشاورزی دچار مشکل شود.

مدیر پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از سال 87 در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است، ادامه داد: از سال 87 مطالعات پروژه آغاز شد و در سال 90 در سه روستای استان زنجان اجرا شد.

کردلو با بیان اینکه تهیه نقشه اراضی کشاورزی از سال 91 تا الان در سراسر استان در حال پیگیری است، خاطرنشان کرد: تاکنون 194 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان نقشه‌برداری شده است.

وی از بهره‌برداران درخواست کرد که با عوامل اجرایی پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی همکاری کنند چراکه نتایج این پروژه به نفع خود کشاورزان است.

مدیر پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه انجام دقیق مساحی اراضی کشاورزی باعث می‌شود که کشاورزان مساحت دقیق زمین‌های خود را بدانند، گفت: کشاورزان همچنین می‌توانند بهره‌وری در واحد سطح زمین‌های خود را افزایش دهند.

کردلو نتایج پروژه مساحی اراضی جهاد کشاورزی را در راستای تهیه اطلاعات دقیق و همچنین سند دار شدن زمین‌های کشاورزی عنوان کرد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940229000613

 

بازدید 4205 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 خرداد 1394 ساعت 09:15

جستجو

منوی اصلی

سيستم SDI

 

 

 

تجهیزات مورد استفاده

گروه پردازش پروژه

 

 

مدیریت الکترونیک پروژه

Our website is protected by DMC Firewall!